Dobry lekarz

Post Reply
klinger

Dobry lekarz

Post by klinger » Tue Mar 06, 2018 12:16 pm

Macie swoich ulubionych lekarzy lub też takich lekarzy, którzy zaopiekowali się Wami w sposób godny wspomnienia? Ja na pewno mogę polecić jednego specjalistę. Potrzebny Wam dermatolog? lekarz barbara filipowska zajmie się Wami jak mało kto.
lokalnyszeryf

Re: Dobry lekarz

Post by lokalnyszeryf » Fri May 18, 2018 9:18 am

Super, dzięki za polecenie! Muszę się wybrać z moim dzieckiem do dermatologa, bo co jakiś czas na jej ciele pojawia się wysypka, a czasami czerwone plamy. Ktoś mi zasugerował, że może to być reakcja na jakieś składniku pokarmu. Już nawet rozeznawałem się na stronie http://www.euroimmundna.pl/nietolerancje-pokarmowe-2/ w cenach testów na nietolerancję. Teraz zastanawiam się od czego zacząć. Od wizyty u lekarza, czy od wykonania takich badań.
azjatka

Post by azjatka » Fri May 18, 2018 9:36 am

Wydaje mi się, że chyba warto jednak najpierw udać się do lekarza. Niech sprawdzi fachowym okiem i wypowie się, czy to alergia, nietolerancja, czy może AZS. Na testy, np. euroline zawsze będziesz miał czas. Nie jest to najtańszy interes, dlatego warto najpierw mieć chociaż potwierdzenie od lekarza, że takie badania warto zrobić.
Larry

Post by Larry » Wed Jan 23, 2019 1:18 pm

A jeżeli potrzebna mi jest konsultacja ortopedyczna Warszawa, to do kogo warto się wybrać? Zależy mi przede wszystkim na ogromnej wiedzy ortopedy, bo przypadek nie należy do typowych.
donatan

Post by donatan » Fri Jul 10, 2020 4:08 pm

Ze swojej strony mogę polecić dobry dentysta Kraków Podgórze. Dla mnie to najlepszy wybór, lekarz ma bardzo dobre podejście. Tutaj dbają o komfort pacjenta, a zabiegi są praktycznie bezbolesne.
Post Reply