Page 1 of 1

Piękny ogród

Posted: Thu Oct 17, 2019 11:23 am
by klepsydra
Jakie macie sposoby na posiadanie pięknego ogrodu? Czasem nie można nic zrobić i potrzebne będzie od nowa zakładanie ogrodów Kraków. Często widziałem ogrody, gdzie trzeba wszystko zaorać, by można było uzyskać sensowny ogród.

Re: Piękny ogród

Posted: Thu May 14, 2020 7:45 am
by Marz3nna
U mnie założeniem ogrodu zajmowała się firma ogrodnicza Ponadczasowe Ogrody - https://ponadczasowe-ogrody.pl/ . Dlaczego o tym wspomniałem? Ponieważ firma poza usługą projektowania i zakładania ogrodów świadczy także usługi ich pielęgnacji czyli np: koszenie trawy, docinanie krzewów, zakładanie trawników, przygotowanie ogrodu na zimę itd. To właśnie oni zajmują się utrzymaniem mojego ogrodu w dobrym stanie, żebym mogła w pełni się nim cieszyć.

Re: Piękny ogród

Posted: Tue Nov 17, 2020 10:24 am
by aria
A jak sobie radzicie w utrzymywaniu czystości podjazdu i ścieżek w ogrodzie? Wydaje mi się, że przydałoby im się mycie myjką wysokociśnieniową , ale nie mam na to czasu teraz. Polecicie firmę, która by się tym zajęła?

Re: Piękny ogród

Posted: Tue Dec 15, 2020 7:35 pm
by donatan
Mogę ci polecić firmę ToMar cleaning, co prawda zlecałam im mycie witryn zielona góra ale wiem że podjazdy tez czyszczą. Myślę że będziesz zadowolona, bo u mnie witryny umyte bez zastrzeżeń.