Dachy

Post Reply
lokalnyszeryf

Dachy

Post by lokalnyszeryf » Sun Mar 25, 2018 2:11 am

W jaki sposób najlepiej dbać o dachy z dachówki ceramicznej? Chciałem samemu się za to zabrać, jednakże mimo poświęconych 2h na niewielki kawałek dachu - efekt zerowy. Czy zwykła woda z płynem do mycia naczyń nie wystarczy? Jeżeli nie to nie będę się męczył i zlecę wyczyszczenie dachu firmie http://www.grupabiotop.pl i nie wykluczam, że trzeba będzie ten dach dodatkowo pomalować.
klinger

Re: Dachy

Post by klinger » Tue Apr 10, 2018 8:14 am

Myślę, że warto zlecić czyszczenie specjalistom. Ty się namachasz, a tak jak sam napisałeś, może z tego nic kompletnie nie wyjść. Ale fakt, podejrzewam, że woda z płynem to raczej niewystarczająca mieszanka. Masz na swoim dachu okna dachowe? Czy ta firma również może je wyczyścić. Zastanawiam się właśnie nad zakupem takowych. Portal okienny to moja ulubiona strona w ostatnich dniach. Siedzę i myślę i knuję, co kupić, jak zrobić, kiedy zrobić, żeby było dobrze.
aria

Re: Dachy

Post by aria » Mon Aug 03, 2020 10:18 am

Faktycznie najlepiej zlecić takie specjalistyczne czyszczenie fachowcom. Jeśli chodzi o czyszczenie dachów czy mycie elewacji Zielona Góra, zlecam to zadanie firmie ToMar. Nigdy nie miałam zastrzeżeń do ich pracy, a ceny też mają przyzwoite.
Post Reply