Search found 45 matches

by klinger
Mon Oct 21, 2019 10:36 am
Forum: pozostałości
Topic: Żywność liofilizowana
Replies: 0
Views: 853

Żywność liofilizowana

Czy ktoś czasem zamawia coś takiego jak żywność liofilizowana? Kolega mnie namawia do tego, bym jej spróbował i zrobił sobie zapasy na sytuacje awaryjne. Jak taka żywność smakuje? Jak długo może być przechowywana?
by klinger
Mon Oct 21, 2019 9:08 am
Forum: ogólnie o biznesie
Topic: Armatura przemysłowa
Replies: 0
Views: 968

Armatura przemysłowa

Jakiś czas temu pojawiło się pytanie o to, jak sprawić, by armatura nierdzewna sprzedawała się jeszcze lepiej. Na szczęście zmieniają się preferencje klientów i teraz branych pod uwagę jest wiele czynników, chociaż jeszcze kilka lat temu decydowała tylko i wyłącznie cena. Ceny rosną, jakość również,...
by klinger
Fri Oct 18, 2019 11:18 am
Forum: finanse
Topic: Gotowe spółki
Replies: 0
Views: 1028

Gotowe spółki

Jakiś czas temu wpadłem na pomysł, by rozejrzeć się, jakie są w mojej okolicy gotowe spółki na sprzedaż. Jest to o wiele szybsze, niż rejestrowanie własnej spółki, można więc szybciej rozpocząć działalność.
by klinger
Fri Oct 18, 2019 9:30 am
Forum: dom i ogród
Topic: Aranżacja wnętrz
Replies: 5
Views: 4071

Re: Aranżacja wnętrz

A do kogo się udać, jeżeli potrzebna jest nam firma, która projektowanie mieszkań Gdynia wykonuje w dosyć krótkim czasie, lecz takowy projekt ma być nowoczesny.
by klinger
Fri Oct 18, 2019 8:12 am
Forum: Logistyka
Topic: Zamawianie szczot
Replies: 0
Views: 833

Zamawianie szczot

Pytanie - gdzie zamawiacie szczotki, które stosowane są np. przy specjalnych drzwiach obrotowych. Szukam odpowiedniego dostawcy, który mnie zaskoczy przede wszystkim jakością, chociaż pozytywne zaskoczenie ceną też mile widziane.
by klinger
Thu Oct 17, 2019 7:19 am
Forum: ogólnie o biznesie
Topic: Mikrokoparki
Replies: 0
Views: 860

Mikrokoparki

Jak w temacie - chodzi o mikrokoparki, a właściwie dosyć węższe zagadnienie, czyli serwis mikrokoparek . Potrzebna jest nam firma, która zajmuje się nie tylko serwisem okresowym, wymianą filtrów itp, lecz także sprawnie usuwa wszelakie usterki, po uprzedniej trafnej diagnostyce. Kogoś bylibyście w s...
by klinger
Mon Oct 14, 2019 11:21 am
Forum: ogólnie o biznesie
Topic: Młoty wyburzeniowe
Replies: 0
Views: 836

Młoty wyburzeniowe

Za kilka dni w mojej okolicy będzie miało miejsce wyburzenie kilku kamienic, których stan sprawia, że same mogą się zawalić w każdej chwili. No i tutaj mam pewne pytanie - czy takie młoty wyburzeniowe będą generowały aż taki hałas? Można w jakiś sposób zminimalizować hałasy przez nie generowane?
by klinger
Mon Oct 14, 2019 10:17 am
Forum: ogólnie o biznesie
Topic: Frezarki
Replies: 0
Views: 825

Frezarki

Ostatnio mój przyjaciel mówił, że prędzej zbuduje nową fabrykę niż ja w jego imieniu frezarki kupię. Często mu pomagam w firmie, jednakże w przypadku frezarek to nie jest takie łatwe.
by klinger
Mon Oct 14, 2019 9:26 am
Forum: ogólnie o biznesie
Topic: Pieczątki
Replies: 0
Views: 827

Pieczątki

Czy w Waszej firmie wykorzystuje się jeszcze pieczątki? Niby w dobie elektronicznego obiegu dokumentów wydaje się, że będą one coraz mniej popularne, jednakże firm, które oferują pieczątki Warszawa jest bardzo dużo i wszystkie sobie dosyć dobrze radzą.
by klinger
Mon Oct 14, 2019 8:32 am
Forum: dom i ogród
Topic: Garderoby
Replies: 0
Views: 882

Garderoby

Wiecie może, która firma wykonuje garderoby na wymiar Częstochowa? Mój wujek szuka jakiejś sprawdzonej firmy, która będzie w stanie takową wykonać. Do zaaranżowania jest pomieszczenie o powierzchni prawie 5 metrów kwadratowych. Co najważniejsze - bez skosów, bez okien, układ niemalże kwadratowy.