Search found 49 matches

by donatan
Sat Feb 27, 2021 6:51 pm
Forum: pozostałości
Topic: wyrzutnie rakiet
Replies: 0
Views: 5

wyrzutnie rakiet

Nie wiedziałem, że tak blisko mam tak dobry sklep z pirotechniką. Przez przypadek się dowiedziałem od kolegi, który wcześniej szukał jednorzędowe wyrzutnie rakiet w dobrej cenie i dostał to w Jorge. Na pewno się to przyda, bo niedługo mam imprezę rodzinną.
by donatan
Wed Feb 24, 2021 12:11 pm
Forum: pozostałości
Topic: płatności kryptowalutą
Replies: 0
Views: 10

płatności kryptowalutą

W planach mam zakup telewizora i postanowiłem czegoś fajnego poszukać w sklepach internetowych. Trafiłem na exeno.com gdzie mają fajny sprzęt, tylko płacić można kryptowalutą. Chciałbym spróbować takich transakcji. Może wiecie jak zacząć ?
by donatan
Fri Feb 19, 2021 9:35 am
Forum: turystyka
Topic: Grecja
Replies: 1
Views: 1410

Re: Grecja

Oczywiście że się opłaca i warto pojechać. W tym roku wybieram się właśnie z rodzinką i mamy zamiar jechać autem. Niestety nasze auto jest za małe i dlatego wynajem auta osobowego Słupca będzie dla nas najlepsze. Będzie to przygoda życia, dzieci już się cieszą.
by donatan
Wed Feb 17, 2021 8:21 am
Forum: Zdrowie, moda i uroda
Topic: Zdrowe zęby
Replies: 1
Views: 117

Re: Zdrowe zęby

Zawsze wydawało mi się, że dbam o zęby i mam wszystkie zdrowe, jednak stomatolog to szybko zweryfikował. Okazało się, że mam spore nie dociągnięcia w tym temacie. Nie spodziewałem się, że można założyć korony na jednej wizycie Warszawa . Na szczęście wszystko poszło dobrze i dopiero teraz mogę powie...
by donatan
Thu Feb 04, 2021 11:59 am
Forum: kulinaria
Topic: co powinno się jeść po treningu?
Replies: 0
Views: 72

co powinno się jeść po treningu?

Mam nadzieję że znajdę tu kogoś kto doradzi mi co zjeść po treningu powinienem. Postanowiłem zmienić swoje przyzwyczajenia i poprawić swoją kondycje, jak również zmienić swoje nawyki żywieniowe. Dlatego od czegoś trzeba zacząć i liczę że doradzicie mi co powinienem jeść.
by donatan
Wed Jan 27, 2021 11:11 am
Forum: pozostałości
Topic: Plany sylwestrowe
Replies: 1
Views: 892

Re: Plany sylwestrowe

W tym roku to nie było gdzie poszaleć i skończyło się na domówce w gronie najbliższej rodziny. Jednak muszę przyznać że zabawa była przednia. Zaopatrzyliśmy się w wyrzutnie fajerwerków producent zielona góra i przed domem odbył się pokaz. Dzieciaki były bardzo zadowolone :D.
by donatan
Mon Jan 25, 2021 11:47 am
Forum: ogólnie o biznesie
Topic: Własna firma
Replies: 1
Views: 155

Re: Własna firma

Co prawda zakładać firmy w Niemczech nie zamierzam, ale myślę o prowadzeniu biznesu w naszym kraju. Konkretnie chciałbym wykonywać mycie elewacji zielona góra oraz wszystko co związane z sprzątaniem. Myślę że jeśli będę konkurencyjny cenowo i dokładny to przebiję się na rynku.
by donatan
Wed Jan 20, 2021 11:22 am
Forum: pozostałości
Topic: sprawdzona firma
Replies: 0
Views: 64

sprawdzona firma

Gmina zobowiązała mnie do wyburzenia budynku, ponieważ groził zawaleniem. Teraz jestem w kropce, bo nie wiem jak to zrobić, w końcu to nie taka prosta sprawa. Najlepszym wyjściem z sytuacji będzie zlecenie firmie takiej rozbiórki. Kolega coś wspominał o https://www.przeciski-borma.com.pl/ ponoć oni ...
by donatan
Thu Jan 14, 2021 8:48 am
Forum: Zdrowie, moda i uroda
Topic: sportowe buty
Replies: 0
Views: 120

sportowe buty

Zbliża się wiosna i najwyższy czas pomyśleć o nowych butach dla dziecka. Przeglądając strony trafiłem na Prosport24 i widziałem fajne buty dziecięce sportowe myślę że mojemu maluchowi spodobają się.
by donatan
Tue Jan 05, 2021 10:10 pm
Forum: Zdrowie, moda i uroda
Topic: Strony, których nie znacie, a powinniście
Replies: 4
Views: 2300

Re: Strony, których nie znacie, a powinniście

Moim zdaniem warto zajrzeć na stronę https://blazepod.com.pl/ mają tam fajne pody które w połączeniu z aplikacją pozwalają na tworzenie ciekawych treningów. Myślę że po zimie każdemu dobrze by zrobił taki trening :D.