Search found 31 matches

by donatan
Sun Nov 29, 2020 8:04 pm
Forum: pozostałości
Topic: najem długoterminowy auta
Replies: 0
Views: 7

najem długoterminowy auta

Zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest najem długoterminowy auta . Słyszałem że Motofinansowanie ma ciekawą ofertę. Waszym zdaniem warto skorzystać?
by donatan
Mon Nov 23, 2020 8:05 am
Forum: Zdrowie, moda i uroda
Topic: kurtki damskie
Replies: 0
Views: 27

kurtki damskie

Szukam dobrego sklepu internetowego gdzie znajdę kurtki damskie dobrej jakości. Zależy mi na szybkiej dostawie. Możecie mi polecić sprawdzony sklep, gdzie sami robicie zakupy?
by donatan
Wed Nov 18, 2020 4:44 pm
Forum: kulinaria
Topic: Żywność ekologiczna
Replies: 1
Views: 263

Re: Żywność ekologiczna

Muszę się z tobą zgodzić te delikatesy są rewelacyjne, trafiłem tam przez koleżankę, w tej chwili już często tam zaglądam. Ostatnio kupiłem sos tamari który jest rewelacyjny w kuchni azjatyckiej.
by donatan
Fri Nov 13, 2020 11:49 am
Forum: ogólnie o biznesie
Topic: gadżety reklamowe
Replies: 0
Views: 33

gadżety reklamowe

Z powodzeniem prowadzę firmę usługową i w tym roku postanowiłem każdemu klientowi który nas odwiedzi w grudniu, sprawić małą niespodziankę w formie kubka z naszym logo :D. Myślę że to dobry pomysł. Przeglądając oferty firm myślę że zdecyduję się na gadżety reklamowe zielona góra w sklepie gmmedia.pl...
by donatan
Mon Nov 09, 2020 6:02 pm
Forum: ogólnie o biznesie
Topic: trening z blazepod
Replies: 0
Views: 57

trening z blazepod

Postanowiłem otworzyć własną małą siłownię w której między innymi będą się odbywać trening z blazepodem. Moim zdaniem to fajne rozwiązanie i to będzie coś czego nie mają inni. Co sądzicie o takim pomyśle?
by donatan
Thu Nov 05, 2020 12:05 pm
Forum: pozostałości
Topic: umowa najmu
Replies: 0
Views: 67

umowa najmu

Zastanawiam się jak powinna być skonstruowana umowa najmu lokali komercyjnych. Myślę że sam tego nie będę potrafił zrobić i najlepiej będzie skorzystać z pomocy prawnika. Macie kogoś sprawdzonego?
by donatan
Thu Oct 29, 2020 9:59 am
Forum: ogólnie o biznesie
Topic: samochody poleasingowe
Replies: 0
Views: 51

samochody poleasingowe

Możecie mi podpowiedzieć coś w temacie samochodów poleasingowych bo kompletnie nie jestem w temacie, a biorę to pod uwagę. Znacie może jakieś ciekawe rozwiązania w tym temacie?
by donatan
Fri Oct 23, 2020 11:05 am
Forum: pozostałości
Topic: materiały stomatologiczne
Replies: 0
Views: 94

materiały stomatologiczne

Już nie raz udało mi się uzyskać informacje na ważne tematy dla mnie i myślę że tym razem też będę miał od was pomoc. Szukam dobrej jakości materiałów stomatologicznych najlepiej w fajnych cenach. Możecie mi polecić dobry sklep?
by donatan
Sun Oct 18, 2020 3:28 pm
Forum: kulinaria
Topic: sklep azjatycki
Replies: 0
Views: 101

sklep azjatycki

Postanowiłem zabłysnąć przed dziewczyną kuchnią azjatycką. Muszę tylko znaleźć sklep azjatycki bo nie wszystkie składniki posiadam. Wiecie może gdzie znajdę produkty azjatyckie?
by donatan
Thu Oct 08, 2020 6:50 pm
Forum: Zdrowie, moda i uroda
Topic: blazepod dla rodziny
Replies: 0
Views: 127

blazepod dla rodziny

Zastanawiam się nad tym, jak organizować czas wolny z rodziną. Przeglądając strony trafiłem na blazepod.com.pl i tak myślę czy to sprawdzi się jako rozrywka dla całej rodziny. Co o tym sądzicie?